صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
دوره های تکمیلی
برنامه مشاوره رایگان
همایشهای هدایت تحصیلی
همگام آنلاین
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
   تعرفه‌ و تخفیفات ثبت نام

تعرفه تخفیفات دپارتمان صنایع پژوهش

تخفیفات زمانی
تخفیفات زمانی اصلی ترین تخفیف موسسه می باشد که این تخفیف تقریباً روی همه­ی خدمات دپارتمان لحاظ می گردد . براین اساس هردوهفته ثبت نام زودتر شامل 2 درصد تخفیف بیشتر است.
در این طرح بیشترین میزان تخفیف مربوط به دی ماه 94 است و پس از آن هر دو هفته 2% از میزان تخفیف کاسته می شود و در مرداد‌ماه 95 میزان تخفیف صفر خواهد شد.
برنامه های فرعی نیز بعضاً تعرفه های تخفیف زمانی خودشان را دارند که ذیل هر برنامه قید می­شود.
 در هر صورت شما با ثبت نام زودتر از تخفیف بالاتری برخوردار می شوید.

تخفیف پک ها
موسسه به منظور بهره مندی از تخفیف بیشتر، بسته های ثبت نام تعریف کرده است که با ثبت نام چند درس به صورت همزمان می‌توانید از این تخفیف استفاده نمایید.

تخفیف گروهی
این تخفیف ویژه دانشجویان یک دانشگاه می باشد که به صورت گروهی اقدام به ثبت نام نمایند .
        گروه 7 نفره : تخفیفات زمانی + 10% تخفیف گروهی
       گروه 4 نفره : تخفیفات همزمانی + 5 % تخفیف گروهی
تخفیف های مناسبتی
این تخفیف ویژه دانشجویانی است که از سایت یا کانال دپارتمان به طور دائم بازدید نموده و در مناسبت های خاص پیشنهادات جدید را رصد می‌نمایند ، این تخفیف به مناسبت های مختلف مانند اعیاد اعلام می­گردد.

تخفیف افراد کم بضاعت

افراد تحت پوشش کمیته امداد و سایر نهادهای ذی ربط از تخفیف ویژه ای برخوردار می­باشند که طی­ درخواست و با ارائه مدارک، بررسی می­گردد، ضمناً این موضوع کاملا محرمانه صورت می گیرد و سایر داوطلبان متوجه نخواهند شد .

تخفیف دانشگاه های خاص

دانشجویان و فارغ التحصیلان سال های  94-93 پنج دانشگاه (شریف ، تهران ، امیر کبیر ،علم و صنعت ،خواجه نصیر) با ارائه اصل کارت دانشجویی و کارت شناسایی از تخفیفات استثنایی برخوردار می باشند .جزئیات این تخفیف را می­توانید از مسئولین پذیرش سوال نمایید.

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .