صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
دوره های تکمیلی
برنامه مشاوره رایگان
همایشهای هدایت تحصیلی
همگام آنلاین
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
   کارگاه جعبه ابزار کنکور

کارگاه جعبه ابزار کنکور

مهم‌ترین و پایه‌ای ترین کارگاه مشاوره‌ای مورد نیاز یک کنکوری، جعبه ابزار کنکور است. در این کارگاه به سه مقوله‌ی ۱- پیش‌نیازهای یک کنکوری ۲- اصول یادگیری ۳- تکنیک‌های برنامه‌ریزی پرداخته می‌شود. مدرس این کارگاه استاد هومن هورشاد مشاور، مدرس و نویسنده در زمینه مشاوره کنکور است. مدت زمان کارگاه ۱۲ ساعت بوده که طی ۶ هفته برگزار می‌شود. بر اساس یکی از مقالات دفتر برنامه‌ریزی همگام به تالیف استاد هورشاد، برای ایجاد عادت مطالعه باید مدت زمانی تحت عنوان چله‌ی مطالعه(حدود ۴۰ روز) توسط داوطلب سپری شود. طول این کارگاه نیز ۶ هفته در نظر گرفته شده است تا شرکت کنندگان با ارائه گزارش هفتگی از شاخص 2T (Test Per Time) با همراهی این کارگاه چله‌ی مطالعه خود را با انگیزه تمام طی نمایند. چنانچه شما به عادت مطالعه طی این ۴۰ روز برسید، می‌توانید با حفظ آن تا کنکور از افزایش عملکرد خود و نتایج حاصله شگفت زده شوید. شعار اصلی کارگاه‌های مشاوره‌ای این است: تمام آنچه باید بدانید تا رتبه‌ی تک رقمی شوید. مابقی داستان در دستان شماست. جهش در زندگی را با هیجان یادگیری تجربه کنید.

ضمناً قابل توجه آنکه برای اولین بار در ایران در حوزه کنکور، این کارگاه ضمانت عودت وجه دارد. چنانچه بعد از گذشت ۳ جلسه از کارگاه حس کردید، کارگاه برایتان مفید نیست، با قضاوت شخصی خودتان و یک جلسه مشترک با مدرس دوره، به صورت کامل می‌توانید وجه خود را پس بگیرید. ما به کیفیت کارمان و بعد به صداقت شما ایمان داریم.

سرفصل‌های کارگاه جعبه ابزار کنکور:

ابزار ۱  -پیش‌نیازها: قبل از شروع باید به چه نکاتی توجه کرد؟ آیا شرایط اولیه برای شروع رو برای خودتون فراهم کردید؟ چه راهکارهایی برای رسیدن به وضعیت ایده آل وجود داره؟ آیا انگیزه هاتون برای امادگی کنکور کافیه؟

ابزار ۲-اصول یادگیری: فلوچارت یادگیری برای کنکور چیه؟ نحوه درس خوندن برای دروس محاسباتی و حفظی با هم فرق داره؟ نکات پیرامون مطالعه؟ معجزه ی تمرکز چیه و چطور میشه اونو افزایش داد؟ نکات پیرامون تست زدن چیه؟ ایده آل گرایی آيا خوبه؟ چطور خلاصه نویسی کنیم؟

ابزار ۳-تکنیک های برنامه ریزی: برای تغییر در زندگی باید چه کرد؟ نمودار عملکرد مغز چیه؟ در یک روز چند درس بخونیم؟ زمان تنفس و زمان شناوری رو چطور در برنامه هامون بگنجونیم؟

عنوان کارگاه: جعبه ابزار کنکور مدرس: هومن هورشاد

با ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی

(تا ۳ جلسه اول)
مدت زمان: ۱۲ ساعت زمان برگزاری: جمعه ها ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰
مبلغ سرمایه گذاری:  ۱۹۰.۰۰۰ تومان تاریخ شروع: جمعه ۱۳ مرداد ۹۶

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با موسسه پژوهش تماس بگیرید: ۰۲۱۸۶۷۴۱

 

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .