صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
آموزش ویدئویی
دپارتمان توسعه
مشاوره و برنامه ریزی
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
   مبانی احتمال و آمار مهندسی (دوجلدی)- دکتر ایوزیان

کتاب جلد اول آمار و احتمالات مهندسی دکتر ایوزیان واقفی اسماعیلی ترمه ویرایش جدید

کتاب مبانی احتمالات و آمار مهندسی

جلد اول: مبانی احتمالات 

مجید ایوزیان - ابوالفضل واقفی

جلد دوم: آمار مهندسی

مجید ایوزیان - ابوالفضل واقفی - حمید اسماعیلی

ویرایش جدید (چاپ بیست و سوم)

کتاب جلد دوم آمار و احتمالات مهندسی دکتر ایوزیان واقفی اسماعیلی ترمه ویرایش جدید

انتشارات ترمه

با همکاری دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع

قیمت جلد اول: 69.000 تومان
قیمت جلد دوم: 60.000 تومان

 

 

 

شماره تماس انتشارات : 02186741 داخلی 108


بخشی از مقدمه کتاب:

تمام هدف و تمركز اين كتاب بر ارائه روشي نوين در بيان مطالب و كمك به دانشجويان در ايجاد درك عميقی از موضوعات مورد بحث مي باشد. براي رسيدن به اين هدف، هر فصل از كتاب به دو بخش اصلي تقسيم مي‏شود. در بخش اول، متن هر فصل به صورتی ساده و شيوا بيان شده است. ارائه مثالهاي فراوان در هر قسمت از متن، موجب افزايش سرعت يادگيري و تفهيم مطالب مي گردد. از آنجاييكه مؤلفين اعتقاد دارند براي كسب مهارت بالا و تسلط كامل بر موضوعات آمار مهندسی، نياز به حل مسائل متنوع است، از اين رو بخش دوم هر فصل از كتاب شامل تعداد نسبتاً زيادي مساله در قالب سوالات چهارگزينه اي مي‏باشد. جهت اثربخشي بيشتر، همه سوالات دارای پاسخهاي كاملاً تشريحي بوده و در بسیاری موارد بيش از يك راه حل براي آنها پيشنهاد شده است. بنابراين به نظر مي‏رسد دانشجويان با حل سوالات چهارگزينه‏اي و تكرار آنها مي توانند به سطح بالايي از مهارت در حل مسائل مختلف آمار مهندسی دست يابند. در ویرایش جدید این کتاب، خلاصه نکات فصل در انتهای هر فصل آمده است تا خوانندگان در صورت نیاز به مرور فصلها، به خلاصه نکات مراجعه کنند. همچنین در ویرایش جدید تعدادی تست به هر فصل اضافه شده است که عموما تستهای سالهای اخیر رشته مهندسی صنایع هستند. برای خوانندگانی که قصد آزمون گرفتن از  خود در این درس را دارند، توصیه می شود کتاب "2000 تست احتمال و آمار" نوشته مجید ایوزیان و میثم حدادی را مطالعه کنند.

 بسیاری از سوالات چهارگزينه اي، شامل مسائلي است كه در كنكور كارشناسي ارشد رشته هاي مهندسي صنايع، آمار، رياضي و ساير رشته هاي فني مهندسي وجود دارد.  بخش ديگري از سوالات نيز از کتابهای مرجع جمع آوری شده و یا توسط مؤلفين طراحي گرديده است. در طراحي و انتخاب سوالات سعي شده است تا مسائلي انتخاب شوند كه از نظر كمك به فراگيري مطالب، به اندازه كافي ارزشمند و قابل تأمل باشند.

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .