صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
آموزش ویدئویی
دوره های تکمیلی
مشاوره و برنامه ریزی
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
     اعلام قیمت، تخفیفات و زمان آزمونها
  91/01/15

ضمن تبریک سال نوی خورشیدی، به اطلاع داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و سیستم سال 92 (بهمن91) می رساند، مطابق سالهای گذشته برنامه آزمونهای بزرگ آزمایشی دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع طراحی شده توسط برترین اساتید کنکور کارشناسی ارشد و با بالاترین جامعه آماری اعلام شده است.

جهت اطلاع از برنامه آزمونها، طراحان آزمون، قیمت آزمونها، تخفیفات آزمون، جوایز آزمون و زمان برگزاری آن می توانید به منوی آمادگی کنکور ارشد، زیربخش آزمونهای آمادگی کارشناسی ارشد مراجعه نمایید.

مفتخریم که پس از برگزاری آزمونهای آزمایشی با بیش از 2300 نفر شرکت کننده در سال 90 دو گرایش، در سال جاری و با افزایش تعداد نمایندگی به بیش از 23 استان کشور (به صورت حضوری) و به صورت آنلاین در سراسر کشور به برگزاری آزمونی بزرگ تر اقدام نماییم.

جهت ثبت نام می توانید با موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش تماس بگیرید. 

تخفیف ویژه فصل بهار 20 درصد می باشد. همچنین در شهرستانها این تخفیف 10 درصد بیشتر خواهد بود. دانشجویان شهرستانی می توانند به صورت غیرحضوری از طریق تهران ثبت نام نمایند یا پس از اعلام موسسه از طریق کلیه نمایندگی های کشور و با مراجعه به نمایندگی مورد نظر ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

شماره تماس موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش

021-86741

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .