صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
آموزش ویدئویی
دپارتمان توسعه
مشاوره و برنامه ریزی
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
     🔖 انتخاب رشته‌ فردی کنکور ارشد 1401 - ظرفیت محدود
  99/12/27

از آنجایی که انتخاب رشته از مهمترین دغدغه ی تمام دانشجویان و داوطلبان کنکور بوده موسسه پژوهش برای انتخاب رشته ی فردی و خصوصی دانشجویان ارشد صنایع ورودی 1401 خدمات ویژه ای را در نظر گرفته است.
داوطلب گرامی کنکور ارشد 1401 با آرزوی موفقیت برای شما در انتخاب رشته خود، برای ثبت نام انتخاب رشته فردی امسال توجه به شرایط و نکات زیر ضروری است:


1- با توجه به محدودیت زمان و اساتید موسسه، ظرفیت انتخاب رشته محدود (تنها 100 نفر) می باشد.

به همین دلیل ثبت نام انتخاب رشته ی فردی از 28 خرداد ساعت 10 شب (22:00) آغاز خواهد شد و فقط از این تاریخ رسما ثبت نام انجام میگیرد و واریز وجه زودتر از این موعد دلیل بر ثبت نام شما نخواهد شد.

2- مبلغ ثبت نام برای دانشجویان موسسه 598.000 تومان و دانشجویان خارج از موسسه 998.000 تومان خواهد بود.

3- بعد از ثبت نام دانشجویان لینک گروه خصوصی تلگرامی مخصوص انتخاب رشته برای ثبت نام شدگان پیامک
می شود که تمام مشاوره های گروهی و وویس چتهایی که اساتید موسسه برگزار میکنند در آنجا خواهد شد.


4- بعد از ثبت نام از کارشناسان موسسه با شما تماس خواهد گرفته شد و زمان مشاوره فردی شما را اطلاع خواهند داد. اگر بعد از ثبت نام در گروه تلگرامی اضافه نشدید به کارشناسان موسسه جهت اضافه شدن به گروه تلگرامی و اطلاع از جزئیات بیشتر پیام دهید.


❌❌❌نکته بسیار مهم
5- مشاوره خصوصی شما ابتدا شامل 40 تا 45 دقیقه مشاوره آنلاین و غیرحضوری با مشاوران رتبه برتران کنکورهای سالهای گذشته هست و سپس 15 دقیقه مشاوره خصوصی (حضوری در محل موسسه یا غیر حضوری بسته به تمایل شما) با استاد خاکبازان یا استاد قاسمی خواهد بود که دانشجوی گرامی هنگام ثبت نام در قسمت توضیحات داخل سایت حتما استاد مورد نظر خود و نحوه ی حضوری یا غیر حضوری بودن مشاوره خود را انتخاب بایستی کند.6- به دلیل ظرفیت محدود اساتید برای مشاوره خصوصی و زمان بندی آن، اگر دانشجویی ثبت نام کند و متاسفانه نتوان به آن تایم مشاوره فردی اختصاص داد، به ایشان اطلاع داده خواهد شد و وجه واریزی عودت داده خواهد شد.

7- در صورت تاخیر و یا عدم در دسترس بودن داوطلبان در جلسات، موسسه مسئولیتی در قبال عدم اجازه حضور در این جلسات توسط مشاورین نخواهد داشت.

8-عدم شرکت در جلسات مشاوره پس از ثبت نام، هیچ گونه حقی را جهت انصراف و دریافت وجه داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

9-  انتخاب رشته کارشناسی ارشد توسط مشاور یک طرح مشاوره ای برای انتخاب بهتر و دقیق تر گرایش ارشد دانشجو می‌باشد و صرفا جنبه مشاوره‌ای دارد و مسئولیت انتخاب نهایی کدگرایش های دانشجویان با در نظر گرفتن علاقه و شرایط ادامه تحصیل بر عهده خود دانشجو می‌باشد.


قیمت ثبت نام آزاد 998.000 تومان
قیمت ثبت نام مختص دانشجویان موسسه 598.000 تومان


لطفا حتما هنگام واریز وجه در قسمت توضیحات نام استاد انتخابی خود را جهت مشاوره فردی

(دکتر خاکبازان یا دکتر قاسمی) و همچنین نوع حضوری یا غیرحضوری را

ذکر کنید.

لینک ثبت نام انتخاب رشته 1401

(ظرفیت ثبت نام محدود می باشد)


سایر لینک های مفید سایت :

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .