صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
آموزش ویدئویی
دپارتمان توسعه
مشاوره و برنامه ریزی
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
     🔖 انتخاب رشته‌ی ویژه‌ی فردی کنکور ارشد 1400
  99/12/11

از آنجایی که انتخاب رشته از مهمترین دغدغه ی تمام دانشجویان و داوطلبان کنکور بوده موسسه پژوهش برای انتخاب رشته ی فردی و خصوصی دانشجویان ارشد صنایع ورودی 1400 خدمات ویژه ای را در نظر گرفته است.
داوطلب گرامی کنکور ارشد 1400 با آرزوی موفقیت برای شما در انتخاب رشته خود، برای ثبت نام انتخاب رشته فردی امسال توجه به شرایط و نکات زیر ضروری است:


1- ثبت نام انتخاب رشته ی فردی از 9 شهریور ساعت 10 صبح آغاز خواهد شد و فقط از این تاریخ رسما ثبت نام انجام میگیره و واریز وجه زودتر از این موعد دلیل بر ثبت نام شما نخواهد شد.

2- مبلغ ثبت نام برای دانشجویان موسسه 370.000 تومان و دانشجویان خارج از موسسه 580.000 تومان خواهد بود.

3- بعد از ثبت نام دانشجویان داخل گروه تلگرامی اضافه می شوند که تمام مشاوره های گروهی و وویس چتهایی که اساتید موسسه برگزار میکنند در آنجا خواهد شد.

4- بعد از ثبت نام از کارشناسان موسسه با شما تماس خواهد گرفته شد و زمان مشاوره فردی شما را اطلاع خواهند داد. عضویت در گروه تلگرامی ویژه انتخاب رشته برای تمامی ثبت نامی های این مشاوره ضروری است و اگر بعد از ثبت نام در گروه تلگرامی اضافه نشدید به کارشناسان موسسه جهت اضافه شدن به گروه تلگرامی و اطلاع از جزئیات بیشتر پیام دهید.
آیدی ها تلگرامی کارشناسان موسسه:

  • خانم خانزاده @iedep_info
  • آقای داودنبی @pazhuheshazmoon


❌❌❌نکته بسیار مهم
5- مشاوره خصوصی شما شامل 40 تا 45 دقیقه مشاوره با مشاوران رتبه برتران سالهای گذشته هست و 15 دقیقه مشاوره خصوصی با استاد خاکبازان یا استاد قاسمی خواهد بود که دانشجوی گرامی هنگام ثبت نام در قسمت توضیحات داخل سایت حتما استاد مورد نظر خود را جهت مشاوره خصوصی انتخاب بایستی کند.

6- تمامی مشاوره های گروهی و خصوصی به شکل آنلاین و غیرحضوری خواهد بود.

7- به دلیل ظرفیت محدود اساتید برای مشاوره خصوصی و زمان بندی آن، اگر دانشجویی ثبت نام کند و متاسفانه نتوان به آن تایم مشاوره فردی اختصاص داد، به ایشان اطلاع داده خواهد شد و وجه واریزی عودت داده خواهد شد.

8- در صورت تاخیر و یا عدم در دسترس بودن داوطلبان در جلسات، موسسه مسئولیتی در قبال عدم اجازه حضور در این جلسات توسط مشاورین نخواهد داشت.

9-عدم شرکت در جلسات مشاوره پس از ثبت نام، هیچ گونه حقی را جهت انصراف و دریافت وجه داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

10-  انتخاب رشته کارشناسی ارشد توسط مشاور یک طرح مشاوره ای برای انتخاب بهتر و دقیق تر گرایش ارشد دانشجو می‌باشد و صرفا جنبه مشاوره‌ای دارد و مسئولیت انتخاب نهایی کدگرایش های دانشجویان با در نظر گرفتن علاقه و شرایط ادامه تحصیل بر عهده خود دانشجو می‌باشد.


قیمت ثبت نام آزاد 580.000 تومان
قیمت ثبت نام مختص دانشجویان موسسه 370.000 تومان


لطفا حتما هنگام واریز وجه در قسمت توضیحات نام استاد انتخابی خود را جهت مشاوره فردی

(دکتر خاکبازان یا دکتر قاسمی)

ذکر کنید.

لینک ثبت نام انتخاب رشته 1400

(ظرفیت ثبت نام محدود می باشد)


سایر لینک های مفید سایت :

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .