صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
آموزش ویدئویی
دوره های تکمیلی
مشاوره و برنامه ریزی
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
     اعلام برنامه کلاس آنلاین زبان عمومی 1400 استاد جهانشاهی"ترم پاییز"
  99/05/18

*دوره واژگان و گرامر  زبان عمومی ارشد و دکتری*

**ترم پاییز**

مدرس : استاد جهانشاهی، مولف کتاب های زبان زیر ذره بین

مخاطبین

  • داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد و دکتری کلیه رشته ها
* توضیحات کلاس:

کلاس جامع شامل دو بخش واژگان و درک مطلب در روزهای شنبه و گرامر در روزهای یکشنبه است.
در روزهای یکشنبه و به مدت 24 ساعت، کلاس جامع گرامر برگزار میشود. در این کلاس تستهای بیشتری نسبت به دوره های فشرده حل میشوند و مسائلی که در کلاسهای فشرده فرصت آموزش برایشان نیست در اینجا تشریح میشوند.
محتوای کلاس شامل آموزش صفات، اسامی، افعال، قیود و ضمایر بعنوان بخش آغازین دوره است که عمدتا 3 جلسه به همراه تست زنی شان زمان میبرند. 5 جلسه باقیمانده تمرکز بر فصل ساختار جمله، ضمایر موصولی و حذفشان، ربط دهنده ها، وارونگی، ساختار موازی و تستهای کنکور ارشد و دکتری سالهای اخیر است. رویکرد این کلاس، اصلاح نگرش دانشجویان نسبت به گرامر و توانایی بالای پاسخگویی به تست‌های کنکور ارشد و دکتری از سوی دانشجویان است.

در بخش دوم کلاس روزهای شنبه برگزار میشود، به صورت فشرده و بر مبنای اصول صحیح یادگیری (morphology؛ ریشه، پیشوند و پسوند) لغات مهم کنکور ارشد و دکتری سال‌های اخیر را بررسی خواهیم نمود. در انتها نیز با بیان نکاتی که در تست‌زنی واژگان می‌بایست در نظر داشته باشید، کلاس به اتمام خواهد رسید. در این کلاس دایره برخی گروههای لغات مهم هم بررسی خواهد شد.
رویکرد این کلاس، اصلاح نگرش دانشجویان نسبت به واژگان و بخاطرسپاری آنهاست. آموزش واژگان 13 ساعت از کلاس را به خود اختصاص خواهد داد. در این بخش از کلاس بیش از ۴۰ ریشه، پیشوند و پسوند آموزش داده میشود که منشا ساخت بسیاری از لغات مهم زبان انگلیسی هستند. همچنین قریب به 250 واژه از همان ریشه‌ها با مثال آموزش داده شده و در قالب مثالهای فراوان بیش از 800 واژه مهم زبان انگلیسی بررسی و مرور خواهند شد.

بخش پایانی کلاس، آموزش درک مطلب و نکات پاسخگویی به تستهای درک مطلب است. این بخش شامل 2 ساعت ویدئوی آموزشی از پیش تدارک دیده شده و 5 ساعت کلاس آنلاین است. در ویدئوی آموزشی نکات پاسخگویی به تستها آموزش داده میشوند و در کلاس و مدت 5 ساعت، طریقه پیاده سازی آن نکات و تست زنی درک مطلب آموزش داده میشوند.


این کلاس تنها دو بار در سال برگزار میشود و دوره تابستان از این جهت توصیه میشود که شروع زودتر، مخصوصا برای افرادی که میخواهند در کنکور با درصد بالای زبان رتبه عالی کسب کنند، حیاتی است.
اضافه شدن به کانال اختصاصی تلگرام کلاسی، صرفا مخصوص افرادی است که در کلاس حاضر بوده اند. توضیح اضافه شدن به کانال حل سوال بیشتر، در کلاس اطلاع رسانی میشود.
پیش نیاز این کلاس، تسلط به واژگان و گرامر در سطح دبیرستان است؛ جزوه دبیرستان در داشبورد دانشجویان قرار میگیرد تا در صورتیکه سطح لازم را ندارند، زودتر پیش مطالعه کنند.
داوطلبان آزمونهای زبان داخلی هم میتوانند از این کلاس بهره کامل ببرند. گرچه هدف تست زنی آن آزمونها نیست اما مطالب این کلاس نه تنها آزمونهای داخلی را پوشش میدهند که فراتر از سطح آن آزمونها نیز هستند.
*45% تخفیف تا 15 شهریور ماه*
جدول تخفیفات زمانی ثبت نام

ثبت نام تا 15 شهریور

45%

ثبت نام تا 31 شهریور 35%
ثبت نام تا 15 مهر
25%
ثبت نام تا 30 مهر
15%
  در حال تکمیل ظرفیت
 
تکمیل ظرفیت

برنامه جدید کلاس های گرامر فشرده آنلاین

مدرس

کلاس

روز  برگزاری

ساعت

قیمت

 تعداد ساعت

وضعیت برگزاری

استاد جهانشاهی پک جامع واژگان +گرامر
شنبه ها و یکشنبه ها

3 و 4 آبان

18:30 الی 21:30

450.000 تومان

382.000 تومان

44 ساعت
در حال تکمیل ظرفیت
کلاس واژگان

شنبه ها

3 مرداد

18:30 الی 21:30

220.000 تومان

187.000 تومان

20 ساعت در حال تکمیل ظرفیت
کلاس گرامر

یکشنبه ها

 4 مرداد

18:30 الی 21:30

280.000 تومان

238.000 تومان

24 ساعت در حال تکمیل ظرفیت

 

توجه : ظرفیت دوره محدود بوده و با توجه به پیش ثبت نام زیادی که بر روی این دوره بوده است، ممکن است بسیار زودتر از موعد تکمیل ظرفیت گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تلفن و یا آیدی های تلگرامی زیر با ما در تماس باشید:
تلفن: 0219130207
تلگرام: @pazhuhesh_info

موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش تهران، میدان ولیعصر، انتهای کوچه مینو، پلاک 132

 

 


آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .