صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
آموزش ویدئویی
دوره های تکمیلی
مشاوره و برنامه ریزی
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
     عیدی دپارتمان صنایع
  99/01/16

با توجه به نزدیک شدن به ایام عید نوروز، موسسه پژوهش ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی سرشار از موفقیت برای شما عزیزان، در راستای هدف ارائه بهترین و مناسب ترین تسهیلات ممکن برای موفقیت شما در کنکور کارشناسی ارشد سال 1400 و 1399، طرح عیدی خود را به شرح زیر اعلام می دارد:

مهلت استفاده: 1 الی 15 فروردین 99

*جزئیات طرح:  شما در بازه فوق به هر میزان که در درگاه پرداخت الکترونیک سایت پرداخت نمایید، 20 درصد بیش‌تر برای شما منظور می‌گردد و در هر زمان که خدمات مورد نیاز خود را به صورت نهایی انتخاب کنید، مبلغ پرداختی شما+20 درصد عیدی موسسه پژوهش، به عنوان پرداختی شما منظور می‌گردد.
برای مثال اگر 1.000.000 میلیون تومان پرداخت نمایید 1.200.000 میلیون تومان نزد موسسه پژوهش برای شما منظور گردیده است، ضمنا بدیهی‌ است با توجه به زمان ثبت نام نهایی از سایر تخفیف‌ های زمانی، بسته‌های ثبت نام و غیره برخوردار خواهید بود.

*به عبارت دیگر دانشجویان محترم باید مبلغ واریزی را عددی در نظر بگیرند که با اعمال 20% افزایش (عدد پرداختی ضربدر 1.2)  به مبلغ خدمات مورد نظر برسد.

*مبلغ حاصل از این طرح قابل از استفاده برای کلیه خدمات دپارتمان برای کنکور سالهای 99 و 1400 از قبیل کلاس و آزمون می‌باشد.

 

تذکر 1: این مبلغ شامل خرید کتاب و جزوات نمی‌باشد.
تذکر 2: این طرح فقط شامل پرداخت‌های بزرگ‌تر مساوری 500.000 تومان می‌باشد.
تذکر 3: با توجه به این که موسسه پژوهش تا تاریخ 15 فروردین فعالیت اداری ندارد، نهایی کردن ثبت نام بعد از این تاریخ مقدور می باشد.
تذکر 4: این پرداخت فقط برای خرید خدمات جدید منظور می‌گردد و برای پرداخت مانده خریدهای قبلی قابل استفاده نیست.
تذکر 5: در صورتی که به هر دلیل بعد از پرداخت منصرف شدید، تا تاریخ 30 فروردین مبلغ پرداختی عیناً به شما عودت خواهد شد.

 

 

 


آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .