صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
آموزش ویدئویی
دوره های تکمیلی
مشاوره و برنامه ریزی
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
     شروع کلاس آنلاین زبان تخصصی مهندسی صنایع و مدیریت استاد جهانشاهی
  98/11/15

 

کلاس آنلاین زبان تخصصی مهندسی صنایع و مدیریت

ویژه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مدیریت و مهندسی صنایع


توضیحات جامع استاد جهانشاهی، مدرس دوره :

در این دوره بیست و چهارساعته، ابتدا مروری بر لغات زبان تخصصی مدیریت و مهندسی صنایع خواهیم داشت. در این راستا با تعاریف انگلیسی تمام فیلدهای مهم این دو رشته آشنا خواهیم شد. پس از آن، به تکنیک‌های پاسخگویی به سوالات درک مطلب خواهیم پرداخت. در نهایت، آموخته‌های خود را در تست‌های کنکور 96، 97 و 98 هر دو رشته صنایع و مدیریت خواهیم آزمود تا از یادگیری دقیق آن مطلع شویم. از آن جایی که کلاس به صورت آنلاین برگزار می‌شود، داوطلبان امکان مشارکت و پرسش در لحظه از تمامی مباحث مطرح شده در کلاس را خواهند داشت و برخلاف سی دی و یا ویدئوی ضبط‌شده، مدرس در لحظه آماده پاسخگویی و رفع اشکال دانشجویان خواهد بود. متد این کلاس با هیچ یک از کلاسهایی که با نام مشابه برگزار می شوند، شباهتی ندارد.

مدرس دوره، استاد جهانشاهی، مولف مجموعه کتب زبان زیر ذره‌بین است که دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع، کارشناسی ارشد اول مدیریت صنعتی، کارشناسی ارشد دوم مهندسی صنایع و نهایتا دکتری مهندسی صنایع است. ضمن اشراف به حوزه‌های مدیریتی و مهندسی صنایع، با توجه به تجربه چند ساله یادگیری و آموزش در خارج از کشور، سعی در انتقال دانش روز در این کلاس را خواهیم داشت.

توجه: با توجه به عدم حضور چندین ساله در ایران، کلیه کلاس‌های اینجانب آنلاین است و کلاس حضوری نخواهم داشت. لذا این فرصت مناسبی است که از هرجای ایران بتوانید در این کلاس‌ها با داشتن اینترنت پرسرعت شرکت نمایید.

 

مخاطبین

  • داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع
  • داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مدیریت (کلیه گرایش‌ها)
  • داوطبین کنکور MBA (مدیریت کسب و کار)

مدت زمان این کلاس 24 ساعت بصورت فشرده است (با احتساب ساعت‌های استراحت، حدودا 22 ساعت مفید کلاس خواهیم داشت). کلاس طی 4 جلسه 6 ساعته برگزار خواهد شد. 


پیش نیاز این کلاس

برای شرکت در کلاس می‌بایست تسلط کامل به گرامر و واژگان دبیرستان داشته باشید. هرچه تسلط بهتری به زبان عمومی داشته باشید، کلاس برای شما مفیدتر خواهد بود. نیازی به پیش مطالعه زبان تخصصی برای این کلاس نیست اما زبان عمومی پیش‌نیاز مفید بودن کلاس است چراکه فرصت آموزش لغات عمومی و پایه‌ای و همچنین گرامرهای پایه‌ای (مثل معلوم و مجهول و موصول‌ها و …) در کلاس وجود ندارد.

 

نمونه کلاس آنلاین:


 

 

 

برای اطلاع از جزئیات بیش تر در مورد این کلاس با شماره تلفن 02186741 تماس بگیرید.


 

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .