صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
آموزش ویدئویی
دوره های تکمیلی
برنامه مشاوره رایگان
همایشهای هدایت تحصیلی
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
     اعلام قیمت خدمات آمادگی ارشد 1400 صنایع(به صورت پک ها مجزا)
  98/11/27

با توجه به استقبال بی نظیر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 99 از طرح بزرگ خیابان ولیعصر، دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش تصمیم گرفته است  این طرح را تا 30 بهمن ماه اجرا نماید. از همین رو از داوطلبین گرامی تقاضا می شود نسبت به ثبت نام در طرح خیابان ولیعصر هر چه سریعتر اقدام نمایند.

در سال های اخیر به دلیل تنوع و وسعت حوزه کاری و جذابیت بالای مهندسی صنایع به طرفداران این رشته اضافه می شود، به همین دلیل رقابت برای ورود به دوره‌ی کارشناسی ارشد این رشته در دانشگاه‌های درجه یک تهران، فشرده و نفس گیر می‌باشد. از طرفی تعدد درس‌های کنکور این رشته به خصوص در گرایش صنایع-صنایع پروسه آمادگی برای این کنکور را طولانی تر می‌کند. ولی تجربه سالیان ما در تربیت صدها رتبه تک رقمی کنکور ارشد صنایع نشان می‌دهد با رعایت اصول مشخص و اراده فرد داوطلب به راحتی می‌توان از سد این کنکور گذشت و در بهترین دانشگاه‌های ایران پذیرفته شد.


یکی از مهمترین نکاتی که باید داوطلبانی که می‌خواهند بهترین نتیجه را بگیرند رعایت کنند، این است که پروسه آمادگی خود را زودتر از سایر داوطلبین آغاز نمایند، این موضوع جدا از این که داوطلب را چندین گام از سایرین جلوتر می‌اندازد، باعث می‌شود نیاز به مطالعه پرفشار و با تعداد ساعات بالا در طول دوره کم در مدت طولانی تری با فشار کم‌تر پخش شود.


دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش به همین منظور برای این دسته از داوطلبین که قصد دارند از سایر رقبای خود چند گام جلوتر باشند طرحی با عنوان «خیابان ولیعصر» تدوین نموده است.

شما در طرح « خیابان ولیعصر » در میدان ولیعصر (موسسه پژوهش) ثبت نام می کنید، بالاتر از میدان ونک (دانشگاه شهید بهشتی) در کلاس ها شرکت می کنید و انشاءالله در میدان تجریش جشن قبولی شما برگزار خواهد شد. در راه طولانی خیابان ولیعصر دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه پژوهش تا آخرین لحظه همراه شما خواهد بود. امیدواری ما این است که مسیر آمادگی شما در راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد همچون مسیر زیبای خیابان ولیعصر پر از سرزندگی و انرژی مضاعف باشد.

مخاطبین طرح:

داوطلبان سال آینده ( کنکور ارشد صنایع 1400)

 

تذکر: قیمت پک کلی سال جاری (1398) 6.000.000 تومان می باشد، که قیمت پک کلی سال آینده طبعاً بالاتر خواهد بود و افرادی که اکنون ثبت نام کنند بالاترین حد تخفیف را خواهند گرفت.


برای اطلاع از جزئیات بیش تر در مورد این طرح با شماره تلفن 02186741 تماس بگیرید.


برقراری ارتباط با مدیران و ارائه نظرات، انتقادات و پیشنهادات از طریق : iedepcrm@gmail.com


سایر لینکهای مفید :
آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .