صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
آموزش ویدئویی
دوره های تکمیلی
مشاوره و برنامه ریزی
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
     هشتم آذر: تا 60% تخفیفات موسسه پژوهش در ایام Black Friday
  98/09/07

موسسه پژوهش بدین وسیله به اطلاع علاقه مندان میرساند:


  black fridayیا جمعه سیاه از مناسبت های تقویم میلادی و جمعه آخر ماه نوامبر است.اوایل قرن 21 این روز به عنوان آغاز فصل فروش سال نو میلادی در جهان شناخته می شود و در اکثر نقاط جهان در این روز تخفیفات ویژه به مشتریان ارائه می گردد.


موسسه پژوهش در ایران نیز همزمان با سایر جهان ،تخفیفات ویژه ای جهت استفاده از خدمات خود بشرح زیر درنظر گرفته است:

 

 

این تخفیف ویژه روزجمعه 8 آذر 98 می باشد که ثبت نام در این روز فقط بصورت آنلاین از طریق سایت می باشد.

تذکر 1 : در صورت تمایل جهت ثبت نام در طرح فوق می بایست از  ساعت 8:30 الی ساعت 24 روز جمعه 8 آذر فقط بصورت آنلاین از طریق سایت موسسه مبلغ 300 هزار تومان واریز نمایید و در قسمت توضیحات، قسمت واریز وجه سایت، عبارت "Black friday" را قید نموده و نام پک انتخابی خود را ثبت کنید.( ثبت نام دقیقا بر اساس ساعت استاندارد کشوری راس 8:30 آغاز میگردد. بدیهی می باشد ثبت نام های قبل از ساعت اعلام شده در گروه ها قرار نخواهد گرفت)

تذکر 2 : محدودیتی در تعداد خدمات ثبت نامی هر پک برای هر نفر وجود ندارد. (یعنی فردی که در هر گروه 20 نفره قرار بگیرد، میتواند هر تعداد از خدمات مشخص شده را ثبت نام کند.)

تذکر 3 : روز شنبه براساس تعداد ثبت نامی های انجام شده جایگاه دقیق ثبت نامی ها از شماره 1 تا 40  مشخص می شود و توسط پرسنل موسسه طی تماس تلفنی اعلام می گردد و بر اساس جایگاه مبلغ پک انتخابی به دانشجو اعلام می شود. ثبت نام کنندگان نهایتاً تا پایان ساعت کاری روز یکشنبه باید نسبت به تسویه حساب اقدام نمایند، در غیر این صورت جایگاه فرد(در هر یک از سه گروه که باشد) از وی گرفته میشود و به نفر بعدی تعلق میگیرد.


تذکر 4 : به دلیل محدودیت در تعداد نفرات، اولویت استفاده از طرح تنها با افرادی می باشد که زودتر نسبت به سایر متقاضیان اقدام به ثبت نام نموده اند. شایان ذکر است بدلیل محدودیت نفرات، ثبت نام های انجام شده در اولویت های 1 تا 20 پس از اعلام دقیق میزان تخفیف، قابل انصراف، انتقال یا تغییر نمی باشد و فقط از نفر 21 به بعد هزینه پیش ثبت نام درصورت عدم تمایل قابل استرداد میباشد.

تذکر 5 : متقاضیان تنها می توانند کدهایی که تکمیل ظرفیت نشده اند را انتخاب کنند.


تذکر 6 :متقاضیان آزمون حتما در قسمت توضیحات نام شهر محل آزمون خود را مشخص کنند.

 

تذکر 7 : طرح Black friday تنها برای خدمات کنکور 99 می باشد.

 

 

 

 
سایر لینکهای مفید :
آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .