صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
آموزش ویدئویی
دوره های تکمیلی
مشاوره و برنامه ریزی
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
     طرح تخفیف زمانی برای داوطلبان کنکور ارشد 99
  98/03/01

 

 

طرح تخفیف زمانی برای داوطلبان کنکور ارشد 99‏

 

رشته‌ی مهندسی صنایع در سال‌های اخیر از رشته‌های جذاب بوده و هر سال به طرفداران آن اضافه می‌شود، به همین دلیل رقابت برای ورود به دوره‌ی کارشناسی ارشد این رشته در دانشگاه‌های درجه یک تهران، فشرده و نفس گیر می‌باشد. از طرفی تعدد درس‌های کنکور این رشته به خصوص در گرایش صنایع-صنایع پروسه آمادگی برای این کنکور را طولانی‌تر می‌کند.

ولی تجربه سالیان ما در تربیت صدها رتبه تک رقمی کنکور ارشد صنایع نشان می‌دهد با رعایت اصول مشخص و اراده فرد داوطلب به راحتی می‌توان از سد این کنکور گذشت و در بهترین دانشگاه‌های ایران پذیرفته شد.

یکی از نکاتی که توصیه می‌شود داوطلبانی که می‌خواهند بهترین نتیجه را بگیرند رعایت کنند، این است که پروسه آمادگی خود را زودتر از سایر داوطلبین آغاز نمایند، این موضوع جدا از این که داوطلب را چندین گام از سایرین جلوتر می‌اندازد، باعث می‌شود نیاز به مطالعه پرفشار و با تعداد ساعات بالا در طول دوره کم در مدت طولانی‌تری با فشار کم‌تر پخش شود، که تجربه ما نشان داده است خروجی بسیار مطلوب‌تری دارد.

به همین منظور در این طرح دانشجویانی که زود تر پروسه­ی آمادگی خود را شروع کنند، می توانند از تخفیفات بیشتری بهره مند شوند.

 

طرح تخفیفات دانشگاه خاص علاوه بر تخفیفات زمانی

 

دانشجویان و فارغ التحصیلان روزانه سال های  97-96 پنج دانشگاه (شریف ، تهران ، امیر کبیر ،علم و صنعت ،خواجه نصیر) با ارائه اصل کارت دانشجویی و کارت شناسایی از 50 درصد تخفیف علاوه بر تخفیفات زمانی برخوردار می­باشند .

همچنین امسال دانشجویان و فارغ التحصیلان روزانه سال های  97-96 سه دانشگاه الزهرا، بهشتی و خوارزمی با ارائه اصل کارت دانشجویی و کارت شناسایی از 30 درصد تخفیف علاوه بر تخفیفات زمانی برخوردار می­باشند .

توجه : پک آمار و تحقیق به تنهایی شامل تخفیف دانشگاه خاص نمی باشد. دانشجویان برای بهره مندی از تخفیف دانشگاه خاص برای دروس آمار و تحقیق می توانند "پک دروس پایه به همراه آزمون های آزمایشی" و یا سایر پک ها را ثبت نام کنند.

 

برای اطلاع از جزئیات بیش‌تر در مورد این طرح با شماره تلفن 86741-021 تماس بگیرید.


 

 ثبت نام پک کلی
( کلیه دروس +نکته و تست+ آزمون ها )

4.499.000 تومان
مهلت ثبت نام تا 31 خرداد ماه

تذکر: قیمت پک کلی سال جاری (1397) 4.800.000 تومان می باشد، که قیمت پک کلی سال آینده طبعاً بالاتر خواهد بود و افرادی که اکنون ثبت نام کنند بالاترین حد تخفیف را خواهند گرفت.

 

 

برقراری ارتباط با مدیران و ارائه نظرات، انتقادات و پیشنهادات از طریق : iedepcrm@gmail.com


سایر لینکهای مفید :
آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .