صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
دوره های تکمیلی
برنامه مشاوره رایگان
همایشهای هدایت تحصیلی
همگام آنلاین
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
     تخفیف 20% کلاس جدید 30 نکته - 30 تست گرامر کنکور دکتری فقط تا 15 دی
  97/10/12

ویژه افرادی که با گرامر را مطالعه کرده‌اند و می‌خواهند تست‌های مروری بزنند.

دوره 30 نکته – 30 تست گرامر زبان عمومی دکتری (آنلاین)

در این دوره به صورت فشرده و بر مبنای تست های سال‌های اخیر کنکور دکتری و همچنین آزمون‌های داخلی زبان، نکات پرتکرار برای پاسخگویی به تست‌های گرامر تدریس می‌شود و بیش از 30 تست به همراه نکات مربوطه آموزش و بررسی می‌شود. سوالات حل شده در کلاس از میان تست های مهم کنکور سالهای اخیر، تست‌های تالیفی و همچنین آزمون‌‎های EPT، MSRT، MHLE و TOLIMO انتخاب شده و متد این کلاس با هیچ یک از کلاسهایی که با نام مشابه برگزار می شوند، شباهتی ندارد.

تستها دارای تنوع مبحثی هستند و قصد آمادگی دانشجو برای زدن تست‌ها در زمان کمتر را دارند. اکثر تست‌ها یا از میان کنکورهای سه سال اخیر است، یا تالیفی است و یا از دل آزمون‌های داخلی زبان گلچین شده‌اند.

مدرس دوره، استاد جهانشاهی، مولف، طراح و مدرس برتر گرامر در کشور است.


مخاطبین

  • داوطلبین کنکور دکتری کلیه رشته ها
  • افرادی که حتما پیش مطالعه و تمرکز خوبی بر گرامر دارند و می‌خواهند مباحث را دوره کنند و تکنیک‌های پاسخ به تست را در فرصت اندک مرور کنند.
  • داوطلبان آزمون‌های زبان MSRT، MHLE، EPT و TOLIMO.

مدت زمان این کلاس 8 ساعت است.

تذکر: برگزاری دوره در تاریخ های زیر قطعی می‌باشد، و احتمال کنسلی دوره وجود ندارد. همچنین لطفا افرادی که گرامر را به طور کلی رها کرده‌اند و هیچ مطالعه‌ای نداشته‌اند در این کلاس شرکت نکنند.

پیش نیاز این کلاس

برای شرکت در کلاس می‌بایست گرامر را مطالعه کرده باشید و مباحث پرتکرار سطح بالای گرامر را از هر کتاب گرامری که در دست دارید، خوانده باشید. این کلاس بیش از هدف آموزش پایه‌ای، هدف بالا بردن سرعت و دقت در تست زنی دارد و نکات را مرور خواهد کرد. بنابراین آموزش از صفر در کلاس نخواهیم داشت. برای آموزش از پایه، کلاسهای گرامر فشرده را شرکت نمایید.


موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش تهران، میدان ولیعصر، انتهای کوچه مینو، پلاک 132

 

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .