صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
دوره های تکمیلی
برنامه مشاوره رایگان
همایشهای هدایت تحصیلی
همگام آنلاین
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
 
لیست توصیه نامه ها
 
اول اینکه امیدوار باشن و متوکل به خدا زبان بخونند. تست زیاد بزنن تا دقتشون بالاتر بره و روش های تست زنی رو یاد بگیرن. هنگام وارد کردن جوابها دقت کنن. همیشه این بیت از شعر وحشی بافقی رو هم به یاد داشته باشن همت اگر سلسله جنبان شود مور، تواند كه سليمان شود
محمد امینی-رتبه 5 سیستم 93
به بچه‌های سال بعد توصیه دارم طوری خودشان را برای کنکور آماده کنند که سخت و یا آسان بودن سوالات (که بعضاً می‌گویند فلان کنکور منصفانه نبوده) تاثیری در کار آنها نداشته باشد. این کار نه آسان و نه سخت است و تنها و تنها با تلاش، ایمان و همت بلندشان میسر می‌شود. توصیه می‌کنم خودشان را زیاد در شرایط آزمون‌های مختلف قرار دهند و مخصوصاً آزمون‌های آزمایشی پژوهش را جدی بگیرند. درنهایت آرزو می‌کنم عزیزان کنکوری سال بسیار خوبی را داشته‌باشند ...
اتابک مهردار-رتبه 1 ارشد صنایع93
تا حد بسیار زیادی سوالات کنکور شبیه سوالات آزمون­ها بود مخصوصا توی دروس اختصاصی. رقابت توی آزمون­ها فوق العاده شدید بود و اصلا نمی­شد فرقی با کنکور تو این زمینه تصور کرد. تحقیقا رقبای اصلیم همشون توی آزمون­ها حضور داشتن و نتایج باور نکردنی رو تو آزمون­ها کسب می­کردن.
توحید رضازاده- رتبه 1 در سه گرایش مهندسی صنایع و سیستم
به نظر من، علاوه بر سطح علمی اساتید طراح آزمون های پژوهش، یکی از بزرگترین نقاط قوت این آزمون ها، جامعه ی آماری بالای اونهاست و اینکه تصویر خوبی از جایگاه هر فرد رو در بین رقبای اصلی بهش میده. از مزایای آزمون ها اینه که بچه ها رو _مخصوصا دوستانی که پاییز کلاس نمیرن_ تو جو کنکور نگه میداره. علاوه بر اون، شرایطی رو فراهم می کنه که بتونیم بارها کنکور رو به صورت شبیه سازی شده تجربه کنیم، و هر ترفندی که فکر می کنیم شاید بتونه سر جلسه ی کنکور اصلی بهمون کمک کنه رو سر این آزمون ها آزمایش کنیم.
سارا کبودوند رتبه 13 صنایع
در کلاس های احتمال و آمار دکتر ایوزیان،تحقیق در عملیات استاد زاهدی سرشت، ریاضی استاد آقاسی و زبان تخصصی مهندس شایان تابستان شرکت کردم و در طول مدت برگزاری کلاس ها با آنها همگام بودم. به دلیل اینکه در دانشگاه اکثر این درس ها را با استاد خوبی نگذرانده بودم و در درسی مثل ریاضی 1 و 2 اصولا کلاسی در دانشگاه نرفتم بسیار برای من موثر بودند و در وقت من بسیار صرفه جویی کردند و بعد از کلاس ها تنها کاری که کردم بیشتر کردن عمق مطالب در ذهنم بود.
رامین موسوی- رتبه 2 سیستم
شما وقتی می خواهید کنکور ارشد صنایع بدین، چاره ای به جز پژوهش ندارین. موسسه های دیگه نسبت به این موسسه خیلی ضعیفترن. شاید با جرات بتونم بگم، دکتر ایوزیان بهترین مدرس آمار طول تاریخ این کشور هستن. روش تدریسش فوق العاده است. جوری که همه جور دانشجویی رو راضی می کنه.
رضا یوسفی- رتبه 2 گرایش مهندس صنایع
به بچه ها توصیه میکنم هیچ وقت مطلق گرا نباشن مخصوصا توی کنکور ارشد. شما تلاشتونو بکنید ولی اگه نرسیدید همه کارهایی که لازمه رو انجام بدید نگران نباشید. قرار نیست همه درسها رو 100 بزنید. وقتی میشه با میانگین 60-50 تک رقمی شدتوی صنایع- صنایع از این هم پایین تر پس چه لزومی داره ذهنتون رو درگیر کنید!؟ فقط کار خودتون رو انجام بدید و تا حد امکان درس ها رو خوب و با کیفیت بخونید.
مصطفی طاهری - رتبه 1 سیستم 92
کارشناس ارشد دانشگاه شریف
باید روی کتابهایی که به صورت کامل و بهینه مطالب درس را به همراه تست پوشش میدهند استفاده کنند. من به هیچ عنوان خواندن کتابهای مرجع را برای کنکور توصیه نمیکنم. اکثر کتابهایی که نوشته اساتید دپارتمان هستند برای کنکور بسیار مفید میباشند. به عنوان مثال کتاب آمار و احتمال دکتر ایوزیان، تحقیق در عملیات آقای زاهدی سرشت، ریاضی عمومی آقاسی، جزوه دکتر قاسمی، جزوه استاد شایان و ...
معراج عجم رتبه 5 صنایع
نقش روحیه دادن و افزایش اعتمادبه نفس و کاهش استرس در این مسیر بسیار مهم بود و در این راه مادرم خیلی به من کمک کرد. من معمولا جلوتر از برنامه¬ آزمون¬های پژوهش حرکت می¬کردم که البته دلیل این کار نحوه درس خواندن من بود ولی به نظر من حرکت در چارچوب برنامه¬های پژوهش برای داوطلبان مناسب است.
مجید مردانی رتبه 2 صنایع
در کلاسهای ریاضی استاد آقاسی، اقتصاد دکتر قاسمی، آمار و احتمال دکتر خاکبازان، جمع بندی آمار دکتر ایوزیان و جمع بندی تحقیق دکتر زاهدی سرشت شرکت کردم. خیلی خوب بود برای من که بدلیل شاغل بودن فرصت زیادی برای مطالعه نداشتم حضور در کلاس ها به یادگیریم سرعت می بخشید.
طیبه حسینی خواه رتبه 8 دانش
12
 
آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .