صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
دوره های تکمیلی
برنامه مشاوره رایگان
همایشهای هدایت تحصیلی
تالیفات
درباره ما و نمایندگیها
سوالات متداول
   رتبه هاي برتر

80 رتبه زیر 20 دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع

استفاده کنندگان از خدمات کلاس و آزمون موسسه پژوهش

رتبه مهندسی صنایع مهندسی مالی مدیریت سیستم و بهره وری مهندسی سیستم اقتصادی اجتماعی مهندسی آینده پژوهی
1
توحید رضازاده
توحید رضازاده
توحید رضازاده
مصطفی طاهری  
2 محمد فیض آبادی رضا یوسفی  سیدرامین موسوی سیدرامین موسوی  
3 محسن ثقفی محسن ثقفی مصطفی طاهری نیما احمدی  سیدرامین موسوی
4 رضا یوسفی    محسن ثقفی ابراهیم آریان مصطفی طاهری
5   محمد فیض آبادی احمد نیک صفت
 
6 حامد شورابی سمن اسودی نیما احمدی
توحید رضازاده
7 سمن اسودی  حامد شورابی  سعید ادیب فر پیمان هاشمی سعید ادیب فر/احمد نیک صفت
8 سلمان جهانی سلمان جهانی    محمد ذوالقدر  
9 میلاد تنها امیر اتابیکی      پیمان هاشمی
10 رضا میرجلیلی میلاد تنها   حامد فرخی اصل
 
11 امیر اتابیکی رضا میرجلیلی   آرش کوشانی  آرش کوشانی
12 روح الله حسینی روح الله حسینی    سعید ادیب فر  
13 سارا کبودوند پرستو لیاقت عطیه محمدی طلب   ستاره تاکی  آیدا اطمینان
14   سارا کبودوند   حامد دانشوری/مهلا مس کار  
15 علی احمدی    رحمان زارعیان روح الله رمضان زاده سمن اسودی
16   رامین گیاهی/فرشته رادبوی مهلا مس کار  سعید نجفی زنگنه
17      ابراهیم آریان میلاد رشکی محسن ثقفی
18 پرستو لیاقت    میلاد رشکی مثیم چگینی  مرجان غروی پور
19 مرضیه اسکندری     میثم رهوار  ابراهیم آریان
20  فرشته رادبوی علی احمدی  مرجان غروی پور  توحید رضازاده سید میلاد موسویان حجازی

* این لیست دائم به روز می شود. در صورتیکه شما یا دوستان پزوهشی شما در جاهای خالی این لیست جای دارند، اطلاعات آنها را به آدرس INFO @ IEDEP.COM ایمیل فرمایید.

از رتبه های برتر پژوهش در روز 13 خرداد تقدیر به عمل خواهد آمد.

 



 

66 رتبه زیر 20 کنکور سال 91 دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع پژوهش در پنج گرایش

رتبه های برتر 91 صنایع و سیستم

اسامی 66 رتبه زیر 20 دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع

رتبه صنایع-صنایع و مالی صنایع - سیستم اقتصادی صنایع - مدیریت بهره وری صنایع - آینده پژوهی صنایع - مهندسی دانش
1 مهدی مستجاب الدعوه   محمد پیرهوشیاران محمد پیرهوشیاران  
2 مجید مردانی شهری  سودابه میلانلویی     محمد پیرهوشیاران 
3 کاظم عباس زاده       مرضیه ربیعی
4   شاهین راد      سودابه میلانلویی
5  مهدیس نجات نیا معراج عجم مرضیه ربیعی مرضیه ربیعی معراج عجم 
6  حمیدرضا ولیدی باقر حسنی کلشنری    سودابه میلانلویی  
7 مرضیه ربیعی    سودابه میلانلویی
 مصطفی سالاری
8 ایمان کاظمیان  سحر پورمحمدی     طیبه حسینی خواه 
9 فهیمه حسین نیا   معراج عجم   حامد ملایی
10 مریم تراب بیگی محمد پیرهوشیاران  مینا ایروانی    
11   مصطفی سالاری   باقر حسنی کلشنری    باقر حسنی کلشنری 
12 کامیار کتیرایی پدرام قاسمی مصطفی سالاری   محمد عبدالهی/مصطفی سالاری محمد عبدالهی
13  ثمین عارف کشفی نسیم جعفرنژاد فرشته شعبانی مقدم  کاظم عباس زاده/ کامیار کتیرایی  
14 داوود شیری   کاظم عباس زاده معراج عجم  سحر پورمحمدی
15   سیده مریم حسینی     شاهین راد
16  حامد شاهسونی محمد سعید رحمانی    ثمین عارف کشفی  ندا پوررضا
17  سید سجاد فاضلی  فرناز فلاحی    ندا پوررضا  فرناز فلاحی
18 میثم عاروان
محمد عبدالهی  سحر پورمحمدی  
19 منصور موفق پور   حسین غیاضی    حمید حسن پور
20     مجتبی اعتمادی   محمد سعید رحمانی 

 

عکس همایش تقدیر از رتبه های برتر

 آلبوم کامل مصاحبه با رتبه های برتر دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع

 
 
 

 

 

مصاحبه با رتبه های برتر کنکور ارشد:

 

 

 

"اینها رتبه هایی است که به ما خبر داده شده اند.
احتمالا تعدادی زیادی از خانه های خالی این جدول از دانشجویان سابق موسسه بوده اند، ولی به موسسه بعد از قبولی خبر نداده اند، اگر از ایشان خبر دارید به ما برای تکمیل این جدول اطلاع دهید. (info @ iedep.com)"


 

32 رتبه زیر 20 كنكور سال 90 دپارتمان تخصصی مهندسی صنايع در دو گرایش

 

آیا می دانید چه تعداد از رتبه های برتر موسسه در آزمونهای دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع شرکت نموده اند؟

 

رتبه های برتر موسسه در گرایش صنایع صنایع:

1- علیرضا حسین زاده - رتبه 4 صنایع-صنایع - از دانشگاه علم و صنعت ایران 

2- محمد حسام شاکری- رتبه 5 صنایع-صنایع - از دانشگاه خواجه نصیر تهران 

3- محمود جهانشاهی- رتبه 6 صنایع-صنایع - از موسسه غیر انتفاعی صنعتی بابل 

4- فاطمه کرمیار - رتبه 7 صنایع-صنایع - از دانشگاه آزاد تهران جنوب

5- مهدی آب نیکی - رتبه 8 صنایع-صنایع - از دانشگاه علم و صنعت ایران

6- سید مجتبی فرقانی - رتبه 10 صنایع-صنایع - از دانشگاه پلی تکنیک تهران

7- اشکال امیدوار – رتبه 12 صنایع-صنایع – از دانشگاه آزاد تهران جنوب

8- نسترن شجاعي– رتبه 12 صنایع-صنایع – از دانشگاه فردوسی مشهد

9- امیرخسرو بهادری - رتبه 13 صنایع-صنایع - از دانشگاه صنعتی شریف تهران

10- دلارام چغازردی - رتبه 14 صنایع-صنایع - از دانشگاه تهران 

11- نیلوفر ایزدی نیا- رتبه 15 صنایع-صنایع - از دانشگاه خواجه نصیر

12- ابراهيم شريفي نيا - رتبه 16 صنایع-صنایع - از دانشگاه غیرانتفاعی سجاد

13- فرزاد زینالی - رتبه 19 صنایع-صنایع - از دانشگاه سراسری تبریز 

14- علی قاضی زاده - رتبه 20 صنایع-صنایع - از دانشگاه خواجه نصیر تهران


رتبه های برتر موسسه در گرایش صنایع سیستمهای اقتصادی اجتماعی (سیستم) و مدیریت سیستم و بهره وري (بهره وری):

1- امیر فروغی - رتبه 1 صنایع-سیستم - از راه آهن علم و صنعت ایران

2- زهرا سادات میرمحمدعلی - رتبه 1 - صنایع-بهره وری- از راه آهن علم و صنعت ایران

3- الناز امانی - رتبه 3 صنایع - سیستم - از صنایع علم و صنعت ایران

4- امیر فروغی - رتیه 3 صنایع - بهره وری - از راه آهن علم و صنعت ایران

5- الهام رجبی - رتبه 6 صنایع-بهره وری - از مهندسی کامپیوتر دانشگاه شاهد تهران

6- امیر ابراهیم زاده- رتبه 6 صنایع-سیستم - از صنایع علم و صنعت ایران

7- صدف یلی نژاد - رتبه 7 صنایع - بهره وری - از صنایع دانشگاه پلی تکنیک تهران

8- علی باقری- رتبه 8 صنایع- سیستم-  از دانشگاه قم

9- سید مجتبی فرقانی - رتبه 10 صنایع - سیستم - از صنایع دانشگاه پلی تکنیک تهران

10- مریم فراهانی - رتبه 12 صنایع-سیستم - از صنایع دانشگاه علم وصنعت ایران

11- لیلا حسینی - رتبه 13 صنایع-سیستم - از دانشگاه بهشتی 

12- الناز امانی - رتبه 13 صنایع - بهره وری - از صنایع علم و صنعت ایران  

13- ستاره آریافر- رتبه 14 صنایع-بهره وری - از طراحی صنعتی دانشگاه تهران

14- حامد منشادیان - رتبه 14 صنایع - سیستم - از صنایع علم و صنعت ایران

15- زهرا سادات میرمحمدعلی - رتبه 16 صنایع-سیستم - از راه آهن علم و صنعت ایران

16- مهدی درشی - رتبه 17 صنایع - سیستم - از ریاضی دانشگاه اصفهان 

17- رضا اسلامی پور – رتبه 18 صنایع - سیستم - از دانشگاه خواجه نصیر تهران

18- محمدعلی محمدی- رتبه 19 صنایع‏بهره وری- از ریاضی کاربردی دانشگاه کردستان



رتبه هاي تک رقمی كنكور سال 89 دپارتمان تخصصی مهندسی صنايع

رتبه های برتر دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع در سال 89

رتبه های برتر گرایش مهندسی صنایع - مهندسی صنایع:

1- آقای محمد نژاد            رتبه 5

2- آقای سلطانی             رتبه 6

3- خانم حمیدیان             رتبه 7

4- آقای خدمتی               رتبه 8

5- خانم خدام                  رتبه 9

6- خانم مختاری              رتبه 10

 


رتبه های برتر گرایش مهندسی صنایع - مهندسی سیستمهای اقتصادی اجتماعی و مدیریت سیستم و بهره وری:

1- آقای ناظری                رتبه 1

2- آقای ندایی حور           رتبه 3

3- آقای صیتی               رتبه 4

4- خانم ابراهیمی          رتبه 8

5- خانم سعیدی            رتبه 9

6- آقای نصیری              رتبه 10

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .